دریافت نمایندگی تاکسی آنلاین
دریافت نمایندگی تاکسی آنلاین
ما احساس جدیدی برای شما ایجاد میکنیم

شرکت ایده پرداز تجارت مهر آفاق اقدام به راه اندازی اپلیکیشن بُنِت در سایر شهر های ایران کرده است تا این مگا اپلیکیشن با ویژگی های منحصر به فرد خود در اختیار تمام مردم عزیز کشورمان قرار گیرد،و فعالیت خودش را بصورت گسترده ارائه دهد

در دنیای امروز، با توجه به پیشرفت فناوری، خدمات آنلاین به سرعت در حال گسترش هستند. تاکسی آنلاین یکی از خدمات محبوب و پرطرفدار در این حوزه است. با این حال، برخی افراد به دنبال دریافت نمایندگی تاکسی آنلاین هستند. 

برند بُنِت جهت فعال سازی تعدادی از شهر های ایران به صورت کامل اعتباری (بدون پرداخت حق نمایندگی ) دعوت به همکاری می نماید . زمان این طرح به صورت محدود می باشد با دریافت نمایندگی بُنِت به همشهریان خود خدمات رسانی کنید و از درآمد بالایی برخوردار شوید….?

مگا اپلیکشن بُنت

ما در بُنِت گروپ یک کسب کار چند وجهی و هوشمند را برای شما طراحی کردیم تا به صورت همزمان از چند خدمات متفاوت در دنیای تجارت الکترونیک کسب درآمد نماید

و از صفر تا صد در کنار شما هستیم ….

بُنت شیوه نوین زندگی 

1. کارآفرینی : دریافت نمایندگی تاکسی آنلاین به شما اجازه می دهد که به عنوان یک کارآفرین فعالیت کنید. شما می توانید کسب و کار خود را با استفاده از  نمایندگی بُنت راه اندازی کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

2. کاهش: هزینه ها دریافت نمایندگی تاکسی آنلاین به شما اجازه می دهد که هزینه های خود را کاهش دهید. به عنوان یک نماینده، شما نیازی به پرداخت هزینه های بالای ساخت اپلیکیشن و نگهداری و بروز رسانی اپلیکیشن ندارید. و تمامی این موارد برعهده شرکت می باشد 

3. مدیریت آسان با دریافت نمایندگی تاکسی آنلاین بُنت، شما می توانید به راحتی کنترل کسب و کار خود را داشته باشید. شما می توانید به راحتی برنامه ریزی و مدیریت فعالیت های خود را انجام دهید.

4. افزایش درآمد: با دریافت نمایندگی تاکسی آنلاین بُنت، شما می توانید درآمد خود را افزایش دهید. شما می توانید درآمد خود را با افزایش تعداد خودرو و گستردگی و پراکندگی رانندگان در سطح شهر وارائه سرویس های تاکسی آنلاین بُنت به مشتریان، درآمد خود را افزایش دهید.

5. افزایش اعتبار: با دریافت نمایندگی تاکسی آنلاین بُنت، شما می توانید اعتبار خود را در بازار افزایش دهید. به علاوه، شما می توانید به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه دهید و اعتماد آنها را به دست آورید.

6. دسترسی به بازار بزرگ: دریافت نمایندگی تاکسی آنلاین بُنت به شما اجازه می دهد که به بازار بزرگ دسترسی پیدا کنید. شما می توانید خدمات خود را به مشتریان در سراسر شهر  ارائه دهید و درآمد خود را افزایش دهید.

7. رقابت پذیری : با دریافت نمایندگی تاکسی آنلاین بُنت ، شما می توانید با رقبای خود رقابت کنید. شما می توانید خدمات بهتری ارائه دهید و به مشتریان خود رضایت بیشتری بدهید.

با دریافت نمایندگی مگا اپلیکیشن بُنت، نه تنها نیازی به پرداخت هزینه نمایندگی ندارید، بلکه می‌توانید جوایز ۱۰۰ و ۲۰۰ میلیون تومانی را دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بسته های حمایتی نمایندگان، می‌توانید به پورتال مربوطه مراجعه کنید.

 در بخشهای مختلف اعم از تاکسی آنلاین، طراحی و تولید سایت های اختصاصی، نرم افزار و پلتفرم نیازمندی ، پلتفرم هوشمند پاساژ مجازی ، پنل پیامک متنی و صوتی ،وب سایت و اپلیکیشن خدمات تخفیفی و کمک هزینه خرید کالا و ………. فعال است

با دریافت نمایندگی بنت علاوه بر تاکسی آنلاین شما مجوز راه اندازی پیک موتوری آنلاین راهم دریافت می کنید و می توانید از خدمات پیک موتوری آنلاین هم درآمد کسب کنید.

پیک موتوری یک سرویس حمل و نقل سریع و موثر است که با استفاده از موتورسیکلت، مرسولات و بارهای کوچک را از یک مکان به مکان دیگر انتقال می‌دهد. این سرویس به دلیل سرعت بالا، عدم تحت تأثیر قرارگیری در ترافیک شهری و قابلیت دسترسی به مکان‌های سخت‌رس به‌عنوان یک راه حل محبوب برای ارسال سریع و امن مرسولات در شهرها شناخته می‌شود.

با دریافت نمایندگی پیک موتوری، فرصتی برای کسب درآمد وجود دارد. به عنوان یک نماینده، شما می‌توانید با ارائه خدمات حمل و نقل پیک موتوری در شهر خود، درآمدی پایدار را ایجاد کنید.

با تبلیغات مؤثر و جذاب، همکاری با کسب و کارها و استفاده از امکانات مگا اپلیکیشن‌ بُنت، می‌توانید تعداد مشتریان خود را افزایش داده و درآمد خود را افزایش دهید.

کسب و کارها نیز نیازمند ارسال مرسوله‌های خود هستند. از فروشگاه‌های آنلاین و تجارت الکترونیکی تا رستوران‌ها و فروشگاه‌های محلی، ارسال سریع و مطمئن مرسولات به مشتریان یک نیاز بنیادی است. با استفاده از نمایندگی پیک موتوری آنلاین بُنت، کسب و کارها می‌توانند به راحتی مرسوله‌های خود را تحویل دهند و مشتریان خود را راضی نگه دارند.در نتیجه، رضایت مشتریان را افزایش می‌دهد و به ارتقای کسب و کار کمک می‌کند.

 

با دریافت نمایندگی بُنِت علاوه بر تاکسی آنلاین شما مجوز راه اندازی تاکسی های زرد آنلاین را هم دریافت می کنید.

در اقصی نقاط دنیا تاکسی های زرد نماد اعتماد بوده و درایران نیز الویت خانواده های محترم ایرانی هستند.رنگ زرد نیز آسان ترین رنگ برای تشخیص و دیدن است . نمایندگان محترم می توانند با استفاده از پیشینه تاکسی های زرد،از درامدبالایی برخوردار شوند.

 

با دریافت نمایندگی بنت،شما مجوز راه اندازی حمل بار سبک آنلاین را هم دریافت می کنید و می توانید از خدمات باربری هم درآمد کسب کنید.

شما می توانید با ثبت درخواست خود از طریق تماس تلفنی،اپلیکیشن و سایت بنت تاکسی، از خدمات حمل بار و پشتیبانی ۲۴ساعته بهره ببرید.

 این طرح شرکت ایده پرداز جهت حمایت از نماینده های گرامی و ایجاد کار آفرینی هزینه حق نمایندگی را از نماینده دریافت نمی کند و نماینده در مدت زمان قرارداد مبلغ را به عنوان هزینه تبلیغات کسب کار در شهر خود هزینه می کند . مدت این طرح محدود بوده و امکان تمدید طرح مشخص نمی باشد بعد از آن نمایندگان هر شهر به تناسب جمعیت آن باید حق نمایندگی پرداخت کنند.

با دریافت نمایندگی بُنِت شما مجوز راه اندازی حمل بار سنگین آنلاین را هم دریافت می کنید.

با توجه به بالا بودن هزینه حمل بار و اساس منزل و عدم فراهم بودن بستری امن و مطمئن، نمایندگان عزیز می توانند با استفاده از کادری مجرب کسب درامد زیادی از این طرح داشته باشند.

با در یافت نمایندگی بُنِت شما مجوز راه اندازی ناوگان ون آنلاین را هم دریافت کرده و از درامد ویژه آن بهره مند می شوید.

باتوجه به ظرفیت کم ماشین ها ، برای سفر هایی با جمعیت بیشتر نیاز به کرایه ی ون داریم.با نصب سوپراپلیکیشن بنت با خیالی آسوده سفری امن و مطمئن را برای خود و عزیزانتان به ارمغان بیاورید.

با دریافت نمایندگی بُنِت شما مجوز راه اندازی سفر با موتور آنلاین را هم دریافت می کنید.

موتورسیکلت از جذاب ترین وسایلی است که تاکنون اختراع شده است. بسیاری ازافراد تمایل دارند با موتور به مقصدشان بروند.
لذا نمایندگان عزیز می توانند از این بخش هم کسب درامد خوبی داشته باشند.

نمایندگی چند وجهی بُنِت

شما با دریافت نمایندگی بُنِت چند نمایندگی در زمینه تجارت الکترونیک را دریافت و می توانید از محصولات کسب درآمد نمایید

سهم بزرگ خودتان را امروز بگیرید!

اپلیکیشن های ویژه نمایندگان بُنت

دانلود اپلیکیشن نمایندگان

دانلود اپلیکیشن پشتیبانی نمایندگان

مشاوره رایگان