• مشهد سجاد بین ۲۲ و ۲۴ پلاک ۴۴۲ طبقه دوم واحد ۵
iappme

کارت ویزیت الکترونیکی

کارت ویزیت ، جزء اصلی تمامی کسب و کارها در سراسر جهان است. سال هاست که افراد به محض شروع کسب و کار خود، به فکر طراحی وچاپ کارت ویزیت می افتند.

طبق تحقیقات انجام شده، 88 درصد افرادی که کارت ویزیت کاغذی دریافت می کنند، نهایتا تا 1 هفته کارت ویزیت را پیش خود نگهداری می کنند. بعد از آن یا کارت مفقود شده یا توسط خود فرد دور انداخته می شود. در بین این بازه، معمولا افراد فراموش می کنند که اطلاعات تماس را از روی کارت ویزیت کاغذی به دفترچه تلفن، یا مخاطبان تلفن همراه خود اضافه نمایند و برای همیشه امکان ارتباط با کسب و کار را از دست می دهند.

دلایل استفاده از کارت ویزیت الکترونیک

حمایت از محیط زیست

آی نوتی با ایده کارت ویزیت الکترونیک EBC سعی کرده است در راستای فرهنگ سازی استفاده درست از منابع طبیعی (عدم اسراف کاغذ) گام بزرگی بردارد و کمک کند هر یک از ما سهم کوچکی در ایجاد دنیای سبزتر داشته باشیم.

ایجاد ارتباط موثر با مخاطبین

آی نوتی به جهت برقراری ارتباطی موثر با مشتریان، امکانات بیشماری بر روی کارت ویزیت الکترونیک EBC قرار داده است. کسب و کارها می‌توانند با بهره گیری از این امکانات، مشتریان بیشتری جذب کنند و بهتر به امر مشتری مداری بپردازند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

اگر کارت ویزیت الکترونیک داشته باشیم.....

نمایش ویدئو

شما میتوانید لینک ویدئو خود را در کارت ویزیت ذخیره کنید تا مشتریانتان پس از درسافت کارت ویزیت امکان مشاهده آن را داشته باشند

تغییر اطلاعات کارت

شما هر زمان که بخواهید میتوانید اطلاع کارت ویزیت خود را به راحتی و بدون هیچ هزینه ای ویرایش کنید

ذخیره شماره مشتریان

کارت ویزیت الکترونیک می تواند بطور خودکار شماره مشتریانی که کارت را دریافت میکنند را ذخیره کند

منو خدمات

شما این امکان را خواهید داشت تا بوسیله یک کارت ویزیت الکترونیک منو خدمات خود را با توضیحات هر عنوان تعریف کنید